Orbee-Tuff® Ball Strobe blikající 7,5cm fosfor

Ultra-trvanlivý blikající míček-jak ho hodíte, začne blikat vícebarevné LED světlo (životnost až 200 hodin). Díky fosforovému materiálu svítí ve tmě i sám o sobě – skvělé na noční venčení. Materiál je netoxický, plně recyklovatelný, plovoucí na vodě. Výrobce dává 100% záruku kvality - při jeho zničení do jednoho měsíce výměna za nový. Vhodné pro střední a větší plemena. Průměr 7,5cm.

kliknutím zvětšíte
Orbee-Tuff® Ball Strobe blikající 7,5cm fosfor Planet Dog
  • Orbee-Tuff® Ball Strobe blikající 7,5cm fosfor Planet Dog
  • Orbee-Tuff® Ball Strobe blikající 7,5cm fosfor Planet Dog
449,- Kč371,- CZK bez DPHks
Kód:HRA-MH-RD-002
Výrobce:Planet Dog
Dostupnost:skladem

Orbee-Tuff® Ball Strobe blikající 7,5cm fosfor

 

Já se z toho rozblikám! To přesně nabízí míček Orbee-Tuff® STROBE. Jakmile ho hodíte a dotkne se země, začne blikat vícebarevné LED světýlko a pravá noční zábava může začít!

Světlo je pečlivě a bezpečně uzavřeno uvnitř míčku. Strobe světlo uvnitř balónku má životnost až 200 hodin, to je něco přes 36,000 hodů!

Díky svému fosforovému materiálu se nemusíte spoléhat pouze na blikající světlo, svítí ve tmě totiž i sám o sobě. Prostě ideální parťák na noční venčení.

Můžete ho využít nejen k aportování nebo hraní. Velice vhodný pro intenzivní žvýkání.

 

Hračky z Orbee-Tuff® jsou:
NETOXICKÉ - všechny hračky jsou zcela bez ftalátů a jiných toxických látek, takže jsou naprosto bezpečné i při dlouhém a častém žvýkání.

100% ZÁRUKA KVALITY - hračky z Orbee-Tuff® jsou jedny z nejbytelnějších, ale zároveň nejpružnějších a nejpoddajnějších z hraček pro psy na světovém trhu, takže výrobce dává 100% záruku kvality na hračky označené „5/5“ (při jejich zničení do jednoho měsíce výměna za novou).

PLAVOU A SKÁČOU - materiál je zároveň plovoucí a velmi dobře skáče.

ECO-FRIENDLY - jsou plně recyklovatelné, při jejich výrobě jsou zpracovávány PET láhve.

MADE IN USA - nespornou výhodou je striktní výroba hraček v USA.

MENTOLOVÁ PŘÍCHUŤ - SVĚŽÍ DECH - jemná mentolová příchuť hraček dodá vašim mazlíčkům svěží dech. 

CHYTRÉ BARVY - krásné barvy jsou přizpůsobeny svému účelu - fosforové míčky ve tmě výrazně září.

MOŽNO MÝT V MYČCE - hračky je možné mýt v myčce bez obav z jejich poškození vyšší teplotou.


Jednotvárnost tenisáků, rychle zničené latexové hračky a gumové hračky vyráběné většinou v Asijských zemích bez záruky zdravotní nezávadnosti už nás přestaly bavit.

Nabízíme proto pro český trh novinku, která vás i vaše pejsky určitě uchvátí (nejinak to bylo u nás). Hračky firmy Planet Dog jsou opravdu skvělé a kombinace jedinečného materiálu, pochopení logiky psích žvýkacích potřeb a pár chytrých maličkostí navíc dělá z těchto hraček kolekci, která svou kvalitou předčí ostatní hračky této kategorie.

Orbee-Tuff® je jedinečný materiál, který vyvíjela společnost Planet Dog s laboranty více než rok, je to prvotřídní sloučenina chráněná značkou Orbee-Tuff®. Po stovkách hodin testování hraček z tohoto materiálu v laboratoři i psími zuby vám nyní můžeme spolehlivě zaručit jejich vynikající vlastnosti.

Věříme, že se hračky značky Planet Dog brzy stanou oblíbenými hračkami vašich čtyřnohých přátel i vás, jejich majitelů, protože výhod, které nabízejí, je opravdu hodně.

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Související odkazy

Novinky