LIKER míček pro psy střední 7 cm

Míček Liker je vyroben z unikátních materiálů – je lehký, měkký a pružný, dobře létá, plave, snadno se umyje, dobře viditelný v každém terénu, zdravotně nezávadný z netoxických materiálů. Je odolný a zároveň pružný – psí zuby zanechají v míčku svůj otisk, ale neublíží psovi ani míčku, je šetrný k psím zubům i dásním. Váš pejsek si ho zamiluje. Velikost 7 cm je určena pro středně velká plemena.

kliknutím zvětšíte
LIKER míček pro psy střední 7 cm Collar
  • LIKER míček pro psy střední 7 cm Collar
  • LIKER míček pro psy střední 7 cm Collar
  • LIKER míček pro psy střední 7 cm Collar
124,- Kč102,- CZK bez DPHks
Kód:HRA-MH-RD-008
Výrobce:Collar
Dostupnost:skladem

LIKER míček pro psy střední 7 cm

 

 

Míček LIKER je skvělá hračka, kterou si Váš pes rychle zamiluje. LIKER je vyrobený z unikátního materiálu, který je:

  • lehký a snadno se s ním hází -  při házení na větší vzdálenost může díky svému jedinečnému aerodynamickému tvarování mírně změnit dráhu letu, což do hry vnáší další radost. Na rozdíl od těžkých tenisových míčků s LIKERem nemůžete rozbít okno nebo něco srazit.
  • odolný a zároveň měkký a pružný, psí zuby zanechají v míčku svůj otisk, ale míčku to nijak neublíží. Tato vlastnost materiálu navíc přispívá k čištění zubů. LIKER je šetrný k zubům i k dásním, kousání nebolí ani starší psy s citlivým chrupem a zuby se neobrušují.
  • plovoucí, LIKER se nepotopí a zůstává téměř celý nad vodní hladinou. Pokud váš pes nemá rád vodu nebo neumí plavat, zkuste použít LIKER. Za ním se do vody osmělí a lépe se naučí plavat.
  • bezpečný - materiál LIKERu je netoxický, takže si s ním váš pes může hrát dlouhé hodiny a vy nemusíte mít obavy o jeho bezpečí. Na LIKERu neulpívá špína, oslintaný či zabahněný míček lehce umyjete a tak jej udržíte bez bakterií..
  • dobře viditelný - výrazná oranžová barva LIKERu je skvěle vidět v trávě, na sněhu, i za podmračeného počasí. Ve vodě plave téměř celý na hladině, takže váš pes LIKER jen stěží přehlédne..

 

Velikost 7 cm je vhodná pro středně velká plemena.

Barva: oranžová

 

Upozornění: Výrobek je určen jako hračka pro psy nikoli pro děti. Mějte na paměti, že žádný produkt není nezničitelný a neponechávejte ho pejskovi bez dozoru. V případě jeho poškození ho odstraňte z jeho dosahu.

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam