LÁSKA 52 Viola Odorata absolue 1 ml

Dokonalá láska 52 Viola Odorata absolue je velmi vhodná pomoc pro psy s posttraumatickou poruchou nebo při velkém strachu. Tato krizová lahvička je často využívána i v klinické praxi. Extrakt z listu rostliny Viola odorata je speciální látka, která přináší nebývalý efekt u psů s psychickými problémy.přináší nebývalý efekt u psů s psychickými problémy.

kliknutím zvětšíte
LÁSKA 52 Viola Odorata absolue 1 ml Dokonalá láska
329 Kč272 CZK bez DPHks
Kód:VaL-ZN-DL-003
Výrobce:Dokonalá láska
Dostupnost:skladem

LÁSKA 52 Viola Odorata absolue 1 ml

 

Dokonalá láska 52 Viola Odorata absolue - je velmi vhodná konejšivá úleva a pomoc pro psy s posttraumatickou poruchou nebo při velkém strachu. Extrakt z listu rostliny Viola odorata je speciální látka, která přináší nebývalý efekt u psů s psychickými problémy. Ať se jedná o strach nebo utrpení, psovi poskytne okamžitou úlevu a prospěch. Ulevuje i při větším strachu a poděšení z vnějších podnětů, jako je doprava nebo petardy.

Používání extraktu je určeno pro majitele, který je schopen porozumět svému psovi a je schopen rozeznat jeho signály. Tato látka ovlivňuje přenos nervových vzruchů a jako neuromodulátor ovlivňuje náladu, chování, učení, paměť a je popsán i její anxiolyický účinek. Reguluje pocity vzrušení z nových situací a ovlivňuje vnímání bolesti. Reguluje také endokanabioidní systém.

Tento široký účinek na psychiku tedy ulevuje v případě: traumatu, posttraumatické stresové poruchy, šokové stavy, problémy se změnou domova, kompulzivní poruchy včetně okusování a olizování z návyku, napětí, stahy, křeče, bolest, srdeční potíže z důvodu stresu, dýchací potíže z důvodu nadměrného vzrušení a hlavně strachu.

Obsah je pro snazší práci ve větší lahvičce, lahvička proto není plná. Tento extrakt je mimořádně kvalitní a obsahuje maximum účinných látek, proto je velmi hustý. Pro práci jej můžete naředit jednou kapkou zastudena lisovaného oleje (například olivový). Nebo lze použít párátko pro odebrání malého množství extraktu, který jemně rozetřete mezi prsty a můžete nabídnout zvířeti.

 

Způsob použití:

Lahvičku nabídněte zvířeti k analýze. Ne přímo k nozdrám, ale přibližně 20 cm od čumáčku. A pak se nechte vést zvířetem. Zní to divně? Zvyknete si. Po analýze vám zvíře samo ukáže, co chce s touto konejšivou látkou dělat:

  • buď se bude chtít dostat k obsahu a různě olizovat lahvičku, v takovém případě si „odmázněte“ trošku na prst a nechte, ať si olizuje
  • nebo zvíře po analýze dá hlavu na stranu - to znamená, že chce obsah z lahvičky vtírat do žlázy vedoucí po straně krku (nebo vám případně nabídne jiné místo na těle ke vtírání)
  • třetí možností je, že zvíře chce Lásku 52 inhalovat - v takovém případě se usadí nebo lehne poblíž lahvičky

 

Aplikaci provádějte libovolně dlouho a tak často, jak vám řekne váš parťák v terapii. Pokud zvíře látku nepotřebuje, tak od ní odejde.


Složení: Viola odorata absolue / česky: violka vonná / anglicky: violet leaf
Zpracovaná část rostliny: list
Způsob extrakce: absolue

 

Upozornění:

Veterinární přípravek určený pro psy a další zvířata v zájmovém chovu. Pouze pro zvířata. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Neobsahuje alkohol. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék.

Pozn. Občas se stane, že se k majiteli pejska dostane lahvička s obsahem, který je více hustý a méně tekutý (ze dna). Toto prosychání (nebo spíše tvrdnutí) je charakteristické pro substanci s vyšším obsahem účinných látek než je běžné. Tento úkaz není na úkor kvality přípravku a je spíše výhodou, protože při správné manipulaci vydrží tento přípravek mnohem déle nežli řidší. Stačí, když jednou za čas (podle potřeby) kápnete dovnitř lahvičky 1 kapku olivového oleje a důkladně protřepete. Obsah tím na čas naředíte do tekutější podoby. Dále lze s obsahem pracovat tak, že si párátkem vyrýpnete malinké množství a to si jemně rozetřete mezi prsty. Pokud zvíře pracuje jen inhalačně, pak toto není nutné a inhalace z lahvičky je možná i bez naředění.

Doba použitelnosti: 2 roky od data výroby

Český výrobek Český výrobek

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam