LÁSKA 14 Intenzivní Boswelie 100 ml

Intenzivní boswelie zmírňuje bolesti pohybového aparátu, snížuje otoky a zvýšuje pohyblivost kloubů. Uvolňuje ranní ztuhlost a pomáhá při akutních pohybových obtížích. Také pomáhá při dechové nedostatečnosti při zúžené průdušnici. Vhodné pro starší zvířata s chronickými pohybovými obtížemi, pro sportovně aktivní zvířata, při akutních pohybových obtížích, rekonvalescenci a pro psy s epilepsií.

kliknutím zvětšíte
LÁSKA 14 Intenzivní Boswelie 100 ml Dokonalá láska
699,- Kč578,- CZK bez DPH 719,- CZKSleva: 3%ks
Kód:VaL-PA-DL-003
Výrobce:Dokonalá láska
Dostupnost:skladem

LÁSKA 14 Intenzivní Boswelie 100 ml

 

Zcela přírodní a vysoce účinný český produkt Intenzivní boswelie pro zmírnění bolesti, harmonizaci pro psy s epilepsií a zvýšení pohyblivosti psů. 

Důsledkem aktivit látek v organizmu je možné při využití Intenzivní boswelie sledovat zmírnění bolesti pohybového aparátu, snížení otoků a zvýšení pohyblivosti kloubů. Vhodné pro starší zvířata s chronickými pohybovými obtížemi i pro sportovně aktivní zvířata. Vhodné také při akutních pohybových obtížích a při rekonvalescenci pooperačních stavů. Vhodné pro psy s epilepsií díky prokazatelně harmonizačnímu efektu účinných látek.

Při tracheálním kolapsu (zúžené průdušnici) přípravek ulevuje při dechové nedostatečnosti, což bývá nejčastěji v rozrušení nebo při námaze. V takovém případě aplikujte lehkým vetřením do srsti a kůže v oblasti krku nad hrudníkem. Přípravek pomůže k harmonizaci svalstva kolem průdušnice, a tím podpoří normální dechovou činnost.

Přípravek není určen pro březí a kojící feny.

 

Dávkování a způsob použití:
Velmi jemně vtírejte do postižených oblastí. Pro podporu celkového efektu vtírejte také do třísel. Místo aplikace zvíře optimálně nabídne samo po seznámení se s přípravkem. Maximální denní dávka 1ml na 5 kg hmotnosti zvířete. Dávku lze rozdělit na dvě aplikace během dne. Používejte do vymizení nebo zmírnění obtíží.
V případě chronických potíží lze používat dlouhodobě, maximální dávka při trvalém používání je 0,5 ml na 5 kg hmotnosti zvířete. 1 ml odpovídá zhruba 40 kapkám.

 

Složení: slunečnicový olej (Helianthus annuus), Boswellia serrata - esenciální olej, Boswellia serrata - resin, Boswellia carterii - esenciální olej, Commiphora myrrha - resin, vitamín E.

 

Upozornění:
Veterinární přípravek určený pro psy a koně. Pouze pro zvířata. Neaplikovat březím a kojícím fenám. Pouze pro vnější použití. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Neobsahuje alkohol. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék.

 

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby.

Český výrobek Český výrobek

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam