JW Hol-EE děrovaný míč - mix barev

JW Hol-EE děrovaný míč je skvělá hračka s všestranným použitím. Je vyrobený z přírodního kaučuku, který se vyznačuje velkou pružností a odolností, je měkký a pro psy příjemný na uchopení, vyrobený z netoxického materiálu. Můžete ho pejskovi házet, přetahovat se o něj anebo ho naplnit většími kousky sušeného masa. Na výběr ze čtyřech velikostí dle velikosti plemena.

kliknutím zvětšíte
JW Hol-EE děrovaný míč - mix barev Collar
Zboží již není skladem
Kód:HRA-MH-RD-013
Výrobce:Collar

JW Hol-EE děrovaný míč - mix barev

Dle aktuální nabídky jsou k dispozici barvy zelená, červená, modrá. Dovolte nám prosím vybrat barvu podle našich skladových zásob. V případě preference určité barvy připište prosím toto do poznámky v objednávce.

JW Hol-EE děrovaný míč je skvělá hračka s všestranným použitím. Je vyrobený z přírodního kaučuku, který se vyznačuje velkou pružností a odolností. Zároveň je měkký a pro psy příjemný na uchopení. Jedná se o netoxický materiál.

Můžete ho pejskovi házet, přetahovat se o něj a nebo ho naplnit např. většími kousky sušeného masa a nechat ho přemýšlet, jak z míčku dobrotu dostat ven

Děrovaný míček je odolný, ale zároveň měkký a příjemný do tlamy. Je vyroben z přírodního, certifikovaného a samozřejmě netoxického kaučuku. Tato hračka není plovoucí.

Míček je k dostání v několika velikostech, varianta MINI má průměr 5 cm a je vhodná i pro štěňátka. Velikost SMALL 8 cm je vhodná pro menší plemena. Velikost Medium 11 cm je vhodná pro středně velká plemena. Velikost Large 13 cm je ideální pro velká plemena..

Míček je dílem americké firmy PETMATE (JW PET), která drží stabilně vysoký standard svých výrobků. Své produkty uvádí na trh v několika řadách, které se liší svým zaměřením. JW řadu, ze které je také tento děrovaný míček, charakterizuje především inteligentní design a inovativní řešení.

 

Upozornění: Výrobek je určen jako hračka pro psy nikoli pro děti. Mějte na paměti, že žádný produkt není nezničitelný a neponechávejte ho pejskovi bez dozoru. V případě jeho poškození ho odstraňte z jeho dosahu.

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam