Hlavolam Dog Activity - FLIP & FUN - průměr 23 cm - obtížnost 2

Hlavolam pro středně pokročilé řešitele obtížnosti č.2 vyrobený z plastu opatřený protiskluzovými nožičkami na spodní části. Vhodný pro malá a střední plemena jakéhokoliv věku. Principem hlavolamu jsou vyklápěcí a posuvné činnosti. Posiluje trpělivost a zlepšuje motoriku. Rozměry průměr 23 cm.

kliknutím zvětšíte
Hlavolam Dog Activity - FLIP & FUN - průměr 23 cm - obtížnost 2
  • Hlavolam Dog Activity - FLIP & FUN - průměr 23 cm - obtížnost 2
  • Hlavolam Dog Activity - FLIP & FUN - průměr 23 cm - obtížnost 2
  • Hlavolam Dog Activity - FLIP & FUN - průměr 23 cm - obtížnost 2
  • Hlavolam Dog Activity - FLIP & FUN - průměr 23 cm - obtížnost 2
  • Hlavolam Dog Activity - FLIP & FUN - průměr 23 cm - obtížnost 2
  • Hlavolam Dog Activity - FLIP & FUN - průměr 23 cm - obtížnost 2
199,- Kč164,- CZK bez DPHks
Kód:HLA-DOA-16
Výrobce:Dog Activity
Dostupnost:skladem

Hlavolam Dog Activity - FLIP & FUN průměr 23 cm

 

Úroveň náročnosti: obtížnost 2 - střední
Vhodné pro: malá, střední plemena
Vhodný věk psa: štěně, dospělý, senior
Princip hlavolamu: vyklápěcí a posuvné činnosti
Materiál: plast na spodní části opatřený protiskluzovýni nožičkami.
Trénink: posiluje trpělivost a zlepšuje motoriku
Velikost: průměr 23 cm

Součástí balení je návod k tréninku.

 

Pamlskový hlavolam FLIP & FUN pro středně pokročilé psí řešitele je skvělou pomůckou pro společnou zábavu psa a jeho páníčka. Na kruhové základní desce o průměru 23 cm jsou rozmístěny otvory pro ukrytí pamlsků. Ty je možné zakrýt posuvnými kolečky a válečky. Hru můžete dále ztížit umístěním kužele, který blokuje pohyb koleček a válečků.

HERNÍ POSTUP: 

Umožněte svému pejskovi, aby si zvyknul na různé prvky hry krok za krokem. Doporučujeme rozložení výuky herních prvků do několika dní. Nové prvky přidávejte po předchozím úspěšném tréninku.

1. Válcovité posuvné prvky - umístěte odměnu do otvorů v posuvných válečcích a nechte pejska, aby vás u toho pozoroval. V tomto případě nemusí nic přemisťovat, aby se dostal k pamlskům, ale zvýšíte tím jeho zájem o samotný  hlavolam.

2. Posuvné prvky (posuvné válečky a kolečka) - nejprve naplňte otvory v základní hrací desce pamlsky a posuvnými prvky je zakryjte jen do poloviny. Pobídněte vašeho pejska ke hře s hlavolamem. Pes se bude snažit dostat pamlsky ven. Pokud by mu řešení dělalo potíže, buďte mu nápomocni a ukažte mu, jak se dá s jednotlivými prvky pohybovat. Toto cvičení opakujte tak dlouho, dokud pes jasně nepochopí, jak s nimi pracovat. Otvory s pamlsky postupně zakrývejte více a více, až se dostanete do bodu, kdy budou úplně zakryty posuvnými válečky a kolečky.

3. Kužel - do jednoho otvoru dejte pamlsek a zakryjte ho kuželem. Kužel zvedněte a pejskovi ukažte, že je pod ním jeho oblíbená dobrota. Pak pejska vybídněte ke hře. Kužel by měl pes zvednout nebo odstrčit tlapkou nebo čumákem. Opakujte tak dlouho, dokud pes nezíská v tomto cvičení jistotu.

4. Kombinace prvků - jakmile se Váš pes bez problému orientuje ve hře, můžete zvýšit úroveň obtížnosti. Umístěte kužel mezi posuvníky a pamlsky ukryjte jak pod posuvné prvky tak pod kužel. Pes bude muset nejprve vyndat kužel a až poté bude moci začít pohybovat posuvnými prvky.

 

STUPEŇ OBTÍŽNOSTI 2: Hry označené symbolem Level 2 jsou určené pro pejsky, kteří znají jednoduché dolování pamlsků z hraček a chcete jim nabídnout další výzvu. Pro akční a přemýšlivé pejsky je Level 2 vhodný i do začátku, obtížnost můžete snadno přizpůsobit umění svého parťáka.

SPOLEČNÁ HRA: Hlavolamy jsou koncipovány pro trénink přemýšlení Vašeho pejska. Kontrolujte jeho hru s hlavolamem a užívejte si společně s ním radost z jeho úspěchu. Nenechávejte ho s hlavolamem bez dozoru a dohlédněte, aby ho nežvýkal. Jakmile hru ukončíte, hlavolam opláchněte vodou a uschovejte. Bude připraven pro další společnou zábavu.

 

DOPORUČENÍ PRO ÚDRŽBU: Jednotlivé části by měly být pravidelně čištěny. Hlavolam je vhodný do myčky.       

UPOZORNĚNÍ: Po celou dobu práce s hlavolamem pejska kontrolujte a zabraňte případnému kousání do hlavolamu. Pamlsky nejsou součástí balení.

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam