GELOVÁ CHLADÍCÍ PODLOŽKA CoolPets Tropical Flamingo - průměr 60 cm

Chladící gelová podložka CoolPets Tropical je úplnou špičkou – obsahuje netekoucí vysoce účinný chladící gel, gel je rozložen rovnoměrně pomocí přepážek, má protiskluznou spodní vrstvu, zesílený a velmi odolný vrchní materiál. Když na ní pes lehne, gel se aktivuje a začne chladit – o 10-15°C chladnější než okolní teplota a je účinná 3-4 hodiny. Pro opětovné použití není třeba dávat do chladničky

kliknutím zvětšíte
GELOVÁ CHLADÍCÍ PODLOŽKA CoolPets Tropical Flamingo - průměr 60 cm
  • GELOVÁ CHLADÍCÍ PODLOŽKA CoolPets Tropical Flamingo - průměr 60 cm
  • GELOVÁ CHLADÍCÍ PODLOŽKA CoolPets Tropical Flamingo - průměr 60 cm
699,- Kč578,- CZK bez DPHks
Kód:PEL-CHP-RD-005
Výrobce:CoolPets
Dostupnost:skladem

GELOVÁ CHLADÍCÍ PODLOŽKA CoolPets Tropical Flamingo - průměr 60 cm

 

V letních dnech je nutné našim psím kamarádům zajistit dostatek tekutin a také místo kde mají možnost se zchladit. Psi mají jinou termoregulaci než lidé, a proto je velice důležité neriskovat jejich přehřátí. Především ve vozidlech a jiných dopravních prostředcích je toto riziko nejvyšší.
Chladící gelová podložka CoolPets Tropical Flamingo zajistí vašim psům bezpečné a kvalitní ochlazení.

Gel uvnitř podložky je vytvořen tak, aby reagoval na stlačení. Jakmile si na podložku pes lehne a vytvoří na ni tlak vahou svého těla, gel uvnitř podložky začne chladit. Následně je asi o 10-15°C chladnější než okolní teplota a je účinná asi 3-4 hodiny. Nemusíte ji tedy dávat do lednice nebo mrazáku předtím než ji použije. Když pes vstane, je podložka po 30 vteřinách "odpočinku" od tlaku opět reaktivovaná a připravená znovu k použití. Pokud podložku nepoužíváte, uložte jí do stínu, kam nemíří přímé slunce.

Proč jsou chladící podložky CoolPets Tropical Flamingo lepší než ostatní?

Netekoucí vysoce účinný chladící gel:
CoolPets jsou jediné chladící podložky na trhu vybavené netekoucím gelem. Naše chladící podložka má extrémně vysoký podíl chladícího gelu, ve většině případů až o 20% více než ostatní značky. Větší množství gelu chladí rychleji, účinněji a déle. Kromě toho nabízejí vašemu domácímu mazlíčkovi mnohem větší pohodlí díky stálému rozložení tlaku. Podle hmotnosti zjistíte, zda jde o vysoce kvalitní chladicí podložku.

Rozložení gelu pomocí přepážek:
Podložky jsou rozděleny na části (4 až 24 podle velikosti podložky), aby byl gel v podložce stále rovnoměrně rozmístěn a byl tak vždy pod tlakovými body vašeho psa.
Kromě většího pohodlí nabízí také větší chladicí účinek než jiné gelové podložky, které obsahují pouze jednu nebo dokonce vůbec žádné části, kde gel stéká nebo je vytlačován ležícím psem do stran.

Protiskluzová spodní vrstva:
V důsledku vysokého teplotního spádu může dojít ke kondenzaci vody pod podložkou. Díky protiskluzové úpravě na spodní straně zůstává chladící podložka na správném místě!

Zesílený a velmi odolný povrchový materiál:
Chladící podložka CoolPets Premium má o 30% silnější vnější vrstvu z polyesteru, a proto je extrémně pevná a odolná proti opotřebení, přesto její povrch zůstává příjemný.

Čištění a údržba:

Podložku lze díky husté polyesterové vrstvě snadno čistit hadříkem, materiál do sebe neabsorbuje špínu. Tyto podložky a jejich náplně nejsou toxické, pokud je podložka netěsná nebo poškozená, doporučujeme ji vyměnit za novou, kvůli správné funkci.Výhody chladící podložky CoolPets Tropical Flamingo:
- jsou to jediné chladicí podložky na trhu vybavené netekoucím gelem
- vysoký obsah gelu
- gel chladí rychleji, lépe a déle než podobné podložky
- pohodlné na použití (nepotřebují lednici)
- chladí na principu stlačení
- protiskluzový spodní povrch
- odolná proti opotřebení (o 30% silnější)
- nehrozí prochladnutí
- snadno udržovatelná
- k použití nepotřebujete elektriku, mrazák, ledničku
- netoxická výplň


Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam