Lízací podložka na pamlsky TRIXIE 20 x 20 cm

Tato lízací podložka je vhodná pro malá a střední plemena psů. Ideální pro zvýšení chuti, odstranění stresu, zpomalení příjmu krmiva, ale i pro hravější a zábavnější podávání mokrého krmiva a pamlsků. Je vyrobena z termoplastická gumy a plastu. Lze umývat i v myčce. Celosvětově veterináři doporučovaný produkt. Rozměry 20 x 20 cm.

kliknutím zvětšíte
Lízací podložka na pamlsky TRIXIE 20 x 20 cm
  • Lízací podložka na pamlsky TRIXIE 20 x 20 cm
  • Lízací podložka na pamlsky TRIXIE 20 x 20 cm
  • Lízací podložka na pamlsky TRIXIE 20 x 20 cm
  • Lízací podložka na pamlsky TRIXIE 20 x 20 cm
175 Kč145 CZK bez DPHks
Kód:LP-TR-001
Výrobce:Trixie
Dostupnost:skladem

Lízací podložka na pamlsky TRIXIE 20 x 20 cm 

 

Tato lízací podložka podporuje zdravý přísun potravy a zamezí hltání pejska. Miska je svou členitostí uzpůsobena pro dlouhodobé zaměstnání Vašeho psa a vhodná pro použití různých typů dobrot jako jsou paštiky, pasty, vlhké granule nebo i mléčné výrobky či masový vývar. Má řadu dalších přínosů - kromě zpomalení průběhu krmení zejména zatraktivnění příjmu krmiva a pamlsků, čištění jazyka, zahnání nudy a stresu a v neposlední řadě také příjemná zábava.

Lízání má velmi pozitivní vliv na tvorbu slin, které pomáhají chránit zuby a dásně vašeho mazlíčka. Podložka je vyrobena z termostatické gumy, která jejím olizováním napomáhá odstranit i zbytky jídla způsobující zápach z jazyka vašeho psího kamaráda.

Zpomalený příjem potravy redukuje významným způsobem nadýmání, špatné trávení a snižuje riziko torze žaludku. Jednoduše potravinu namažte na podložku a nechte vašeho psa, aby si poradil, jak dostat veškerou dobrotu do posledního "drobečku".

Důmyslný žlábek po obvodu misky zabraňuje odtékání tekutin z pamlsků přímo na zem a omezuje tak nepořádek v okolí podložky. Podložka je zespodu opatřena protiskluzovými nožkami, díky kterým se hafan může plně soustředit na zdolávání dobrot. Doporučujeme pro malá a střední plemena psů.

ROZMĚRY: 20 x 20 cm

BARVA: zeleno-bílá

MATERIÁL: termoplastická guma a plast

JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA: Podložku opláchněte teplou vodou, usušte a hotovo. Lze umývat i v myčce.

Upozornění: Nejedná se o hračku určenou ke žvýkání! Mějte na paměti, že žádný produkt není nezničitelný a neponechávejte ho pejskovi bez dozoru. V případě jeho poškození ho odstraňte z jeho dosahu. Pamlsky, granule ani jiné krmivo nejsou součástí balení produktu.

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam