LÁSKA 90 zvýhodněný balíček DOKONALÁ PÉČE - ZUBY, UŠI, OČI + DÁREK

Špičkový, přírodní, šetrný a komplexní. To je balíček každodenní péče o psa. Kolekce obsahuje nejžádanější a nejpoužívanější čistě přírodní veterinární přípravky Dokonalé Lásky. Balíček obsahuje: LÁSKA 01 – Pro zdravé zuby a dásně 30 ml, LÁSKA 03 – Péče o uši v běžném režimu 10 ml a LÁSKA 05 – Péče o oči 30 ml.

kliknutím zvětšíte
LÁSKA 90 zvýhodněný balíček DOKONALÁ PÉČE - ZUBY, UŠI, OČI + DÁREK Dokonalá láska
829 Kč685 CZK bez DPH 914 CZKSleva: 9%ks
Kód:VaL-ZB-DL-001
Výrobce:Dokonalá láska
Dostupnost:skladem

LÁSKA 90 zvýhodněný balíček DOKONALÁ PÉČE - ZUBY, UŠI, OČI

 

K tomuto výrobku ZDARMA jako dárek obdržíte balení pamlsků. Vybrat si budete moci při dokončení objednávky ze dvou druhů.

 

Špičkový, přírodní, šetrný a komplexní. To je balíček každodenní péče o psa. Kolekce obsahuje nejžádanější a nejpoužívanější čistě přírodní veterinární přípravky Dokonalé Lásky.

 

Balíček obsahuje:  

LÁSKA 01 Pro zdravé zuby a dásně 30ml - skvělá pomůcka pro každodenní péči o psí zuby a dásně. Pomáhá udržovat dásně v optimálním stavu a účinně pomáhá odstraňovat plak a zubní kámen.

LÁSKA 03 Péče o uši v běžném režimu 10ml - přípravek pro péči o uši s výskytem zašpinění nebo ušního mazu. Účinné látky podporují odvod ušního mazu a pomáhají udržet normální stav v ušní dutině.

LÁSKA 05 Péče o oči 30 ml - směs rostlinných hydrolátů pro péči o oční okolí. Velmi jemným způsobem čistí, hydratuje a napomáhá regeneraci kožních buněk a zhojení rozcitlivělých míst.

 

Způsob použití: 

LÁSKA 01 Pro zdravé zuby a dásně: Před použitím vždy protřepejte!

Dávkování: 2 až 4 kapky pro malé psy, 6 až 12 kapek pro středně velké psy, až 20 kapek pro velké psy. Naneste na plošku očištěného prstu nebo na gázu, popřípadě na jemný kartáček. Jemnými krouživými pohyby ve směru hodinových ručiček vtírejte směs do dásní a jemně masírujte dáseň v oblasti zubního krčku po dobu cca 1 minuty. Do zlepšení provádějte aplikaci až dvakrát denně, optimálně 2 hodiny před nebo po krmení. Až dojde ke zlepšení stavu v tlamě zvířete, aplikujte přípravek 1x až 3x týdně. Pouze pro vnější použití.

 

LÁSKA 03 Péče o uši v běžném režimu:

Do ušního kanálku kápněte 1 až 4 kapky dle velikosti ucha. Případně vytřete ucho zevnitř tamponem s nakapanou směsí (až 10 kapek). Jemně promasírujte zevně kořen ucha a okolí.

Doporučená frekvence použití: 1x týdně. V některých případech je k dosažení výsledku nutná častější frekvence. Užívejte maximálně 2x denně. V případě kvasinkových infekcí důrazně doporučujeme opečovávat také další části těla, která s postiženým uchem přicházejí do kontaktu. Jedná se především o meziprstí na tlapkách. Pro následné ošetření i průběžnou péči doporučujeme přírodní Zelený jíl z Dokonalé Lásky.

 

LÁSKA 05 Péče o oči:

Naneste hydrolátovou směs na tampon nebo velmi jemnou látku a jemně otírejte okolí očí, můžete velmi jemně otřít i okolí slzného kanálku. Přípravek lze aplikovat i přímo na ošetřovaná místa. Přípravek můžete použít i pro očištění a při péči o další citlivá místa na těle například kožní záhyby. Nedráždí sliznice.

Pokud má zvíře tendenci směs inhalovat nebo olizovat, dopřejte mu to. Pokud sledujete výraznou tendenci k vnitřnímu užívání, může se jednat o důležitý diagnostický údaj.

 

Upozornění:

LÁSKA 01 Pro zdravé zuby a dásně: Veterinární přípravek pro psy. Před použitím vždy protřepejte. Pouze pro zvířata. Pouze pro vnější použití. Přípravek není náhradou veterinární péče a léčiv doporučených veterinárním lékařem. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Veterinární přípravek LÁSKA 01 Pro zdravé zuby a dásně není vhodný pro psy s poruchami trávení a zvláště pro psy s poruchou slinivky. Pro takové psy je určen přípravek LÁSKA 01S. Přípravek není určen pro březí feny. Neobsahuje alkohol. Pokud je u psa přítomna porucha funkce ledvin, jater nebo srdce, konzultujte použití přípravku s veterinářem nebo u výrobce.

LÁSKA 03 Péče o uši v běžném režimu: Aplikaci neprovádějte na slunci. Pouze pro vnější použití. Před použitím vždy protřepejte. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením, teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

LÁSKA 05 Péče o oči: Určeno pro psy, kočky a další zvířata v zájmovém chovu. Neobsahuje alkohol. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o léčivo.

Pouze pro zvířata.

Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením, teplem a mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doba použitelnosti: viz etikety

Český výrobek Český výrobek

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam