Hlavolam WORKER GREEN composit - Nina Ottosson - obtížnost 3

Hlavolam pro pokročilé obtížnosti č.3 vyrobený z kompozitních materiálů bez obsahu BPA, PVC a ftalátů. Vhodný pro malá a střední plemena jakéhokoli věku. Posiluje trpělivost, zlepšuje motoriku a podporuje logické myšlení. Průměr 33 cm, výška 5 cm. Osobně doporučují naši ambasadoři TEMI a BIRD.

kliknutím zvětšíte
Hlavolam WORKER GREEN composit - Nina Ottosson - obtížnost 3
 • Hlavolam WORKER GREEN composit - Nina Ottosson - obtížnost 3
 • Hlavolam WORKER GREEN composit - Nina Ottosson - obtížnost 3
 • Hlavolam WORKER GREEN composit - Nina Ottosson - obtížnost 3
 • Hlavolam WORKER GREEN composit - Nina Ottosson - obtížnost 3
 • Hlavolam WORKER GREEN composit - Nina Ottosson - obtížnost 3
 • Hlavolam WORKER GREEN composit - Nina Ottosson - obtížnost 3
549 Kč454 CZK bez DPHks
Kód:HLA-NiO-07
Výrobce:Nina Ottosson
Dostupnost:skladem

Pamlskový hlavolam WORKER GREEN composit - Nina Ottoson

 

“Roztoč, přesuň, zblajzni!” - to je princip hlavolamu WORKER. Připrav se na dolování parádního pamlskového pokladu, tento hlavolam je pro poctivé pracanty jako jsi ty, makej na sobě! S Workerem žádná nuda nehrozí, tahle hra tě tak nadchne, že se vykašleš na ničení věcí tvých páníčků. Ať máš rok nebo deset, ať jsi čivava nebo dobrman, právě jsi našel svou novou nejoblíbenější hračku! Sen všech páníčků o unaveném a hodném pejskovi se právě stává skutečností.

Úroveň náročnosti: Obtížnost 3 (pokročilí)
Vhodné pro: malá a střední plemena
Vhodný věk psa: štěně, dospělý, senior
Princip hlavolamu: posuvné a otáčecí činnosti
Materiál: odolný kompozit - směs plastu a dřevěných vláken (dřevoplast) bez obsahu BPA, PVC a ftalátů
Trénink: posiluje trpělivost, zlepšuje motoriku a podporuje logické myšlení
Velikost: průměr 33 cm, výška 5 cm


TRÉNIKOVÉ TIPY:

 1. Psi jsou chytřejší než si myslíme, jen někdy potřebují trochu pošťouchnout a dodat odvahu. Začněte jednoduše, ať se váš mazlíček naučí zacházet nejprve s jednoduchými prvky a tím si hru oblíbí. Náročnost hlavolamu snížíte tím, že odendáte středový otočný kruh jeho uvolněním na spodní straně hry.
 2. Pamlsky vložte do větších kruhových prohlubní v hlavolamu a také do dotvorů v posuvných kolících. Pamlsky překryjte otočnými destičkami nebo posuvnými kolíky a hra může začít!
 3. Chcete-li udělat hlavolam pejskovi pro začátek ještě jednodušší, nechte otočné destičky bokem tak, aby nezasahovaly do pohyblivé dráhy kolíků.
 4. Jakmile pejsek posouvání kolíků zvládá, zapojte i posuvné destičky a nakonec přidejte i otočný střed, který celou hru výrazně ztíží.
 5. Tento havolam tedy nabízí více úrovní složitosti od jednoduché hry s posuvnými kolíky, až po náročný hlavolam pro chytré a trpělivé hlavičky.

 

STUPEŇ OBTÍŽNOSTI 3: Určeno pro pokročilé psí řešitele hlavolamů. Jestli už váš pejsek zvládá lehčí hlavolamy levou zadní, Worker nebo jiný hlavolam s obtížností 3 pro něj bude správná volba.Worker pomáhá vašemu pejskovi překonat další vychytané překážky, učit se něco nového a získávat za svou snahu průběžně báječnou odměnu v podobě schovaného pamlsku. 

SPOLEČNÁ HRA: Hlavolamy Niny Ottosson jsou koncipovány pro trénink přemýšlení Vašeho pejska. Kontrolujte jeho hru s hlavolamem a užívejte si společně s ním radost z úspěchu. Nenechávejte ho s hlavolamem bez dozoru a dohlédněte, aby ho nežvýkal. Jakmile hru ukončíte, hlavolam opláchněte vodou a uschovejte. Bude připraven pro další společnou zábavu.

Žádné volné části
Tenhle hlavolam nemá žádné odstranitelné části, takže pes políčky během hry pouze posouvá. Odolný materiál a provedení hlavolamu zaručuje, že tohle bude hra, ke které se budete se svým pejskem rádi vracet.

Rychle uklizeno!
Odstraňte z hlavolamu všechny volné části, umyjte ho ve vlažné mýdlové vodě a usušte. Znovu naplňte a další kolo zábavy může začít!

Proč jsou pamlskové hlavolamy od Niny Ottosson tak skvělé?
* zahání nudu a zabaví i hyperaktivní jedince
* omezují destruktivní chování a rozvíjí dovednosti vašeho psa
* stimulují k přemýšlení a soustředění, takže psa pozitivně unaví
* jsou zábavné pro všechny bez ohledu na plemeno a věk
* posilují vztah mezi páníčkem a psem
* jsou vyrobeny z bezpečných materiálů bez obsahu BPA, PVC a ftalátů

 

Výrobce: Nina Ottosson - světoznámá švédská návrhářka psích hlavolamů. Se svým nápadem přišla na trh již v roce 1990 a my ji považujeme za průkopnici těchto hraček pro psy. Hlavolamy mohou být nastaveny na různé úrovně složitosti, aby uspokojily všechna plemena psů všech věkových kategorií. Takže ať už máte doma "Forresta Gumpa" nebo "Alberta Einsteina", v naší nabídce máme hlavolam, který se hodí právě pro vašeho psa!

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam