Hlavolam TREAT MAZE - Nina Ottosson - obtížnost 2

Hlavolam střední obtížnosti č.2 vyrobený z plastu bez obsahu BPA, PVC a ftalátů. Vhodný pro malá a střední plemena štěněčího a dospělého stáří. Posiluje trpělivost a zlepšuje motoriku. Průměr 18 cm, výška 6 cm.

kliknutím zvětšíte
Hlavolam TREAT MAZE - Nina Ottosson - obtížnost 2
  • Hlavolam TREAT MAZE - Nina Ottosson - obtížnost 2
  • Hlavolam TREAT MAZE - Nina Ottosson - obtížnost 2
  • Hlavolam TREAT MAZE - Nina Ottosson - obtížnost 2
  • Hlavolam TREAT MAZE - Nina Ottosson - obtížnost 2
333 Kč275 CZK bez DPHks
Kód:HLA-NiO-12
Výrobce:Nina Ottosson
Dostupnost:skladem

Pamlskový hlavolam TREAT MAZE - Nina Ottosson

 

Pamlskový hlavolam TREAT MAZE je plastový disk s vnitřním labyrintem na pamlsky. Do otvorů uprostřed po obou stranách hlavolamu vložte několik pamlsků nebo granulek a pusťte svého mazlíčka na věc. Šťoucháním čumákem a pomocí svých šikovných tlapek disk uvede do pohybu, ten se bude otáčet a překlápět, čímž budou pamlsky postupně cestovat vnitřním labyrintem až k bočním otvorům, odkud budou vypadávat jako odměna pro Vašeho šikulu. 

Úroveň náročnosti: Obtížnost 2
Vhodné pro: malá a střední plemena
Vhodný věk psa: štěně, dospělý
Princip hlavolamu: otáčecí a naklápěcí činnosti
Materiál: plast bez obsahu BPA, PVC a ftalátů
Trénink: posiluje trpělivost a zlepšuje motoriku
Velikost: průměr 18cm, výška 6cm

 

Podstata hry: Tenhle hlavolam sype vašemu pejskovi pamlsky ze dvou stran. Vložte pamlsky do středových otvorů v hračce na obou stranách, lehce protřepejte, nemíchejte a nechte vašeho psího kamaráda, aby hračku otáčel a převracel tlapkami či čumáčkem. Až pamlsky projdou vnitřním labyrintem, vyskočí z bočních otvorů a pejska náležitě odmění!

Pro psy, kteří hltají potravu: Místo do misky dejte denní porci granulek pejskovi do tohoto disku. Chtě nechtě bude muset jíst tentokrát pomaleji.

Obtížnost 2:
Hry označené symbolem Level 2 jsou určené pro pejsky, kteří znají jednoduché dolování pamlsků z hraček a chcete jim nabídnout další výzvu. Pro akční a přemýšlivé pejsky je Level 2 vhodný i do začátku, obtížnost můžete snadno přizpůsobit umění svého parťáka.

Kouzlo společné zábavy...
Hlavolamy od Niny Ottosson jsou vyvinuty tak, aby stimulovaly mozek vašeho psa. Naučte svého psího parťáka, jak hlavolam řešit, hrajte si a bavte se společně. Napovídání, chválení a opakované doplňování dobrot posílí váš společný vztah. Po celou dobu hry mějte pejska pod dozorem a nenechte ho hračku kousat. Do příští hry hlavolam schovejte.

Rychle uklizeno!
Odstraňte z hlavolamu všechny volné části, umyjte ho ve vlažné mýdlové vodě a usušte. Znovu naplňte a další kolo zábavy může začít!

Proč jsou pamlskové hlavolamy od Niny Ottosson tak skvělé?
* zahání nudu a zabaví i hyperaktivní jedince
* omezují destruktivní chování a rozvíjí dovednosti vašeho psa
* stimulují k přemýšlení a soustředění, takže psa pozitivně unaví
* jsou zábavné pro všechny bez ohledu na plemeno a věk
* posilují vztah mezi páníčkem a psem
* jsou vyrobeny z bezpečných materiálů bez obsahu BPA, PVC a ftalátů
Hry je možné hrát se psem, kočkou, ale i s velkými papoušky, opičkami apod. Zahraniční zoologické zahrady využívají s velkou oblibou pamlskové hlavolamy pro krmení různých zvířat a udržují je tak v lepší psychické pohodě.

 

Výrobce: Nina Ottosson - světoznámá švédská návrhářka psích hlavolamů. Se svým nápadem přišla na trh již v roce 1990 a my ji považujeme za průkopnici těchto hraček pro psy. Hlavolamy mohou být nastaveny na různé úrovně složitosti, aby uspokojily všechna plemena psů všech věkových kategorií. Takže ať už máte doma "Forresta Gumpa" nebo "Alberta Einsteina", v naší nabídce máme hlavolam, který se hodí právě pro vašeho psa!

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam