Hlavolam SUDOKU SMALL BASIC - My Intelligent Pets - obtížnost 1

Hlavolam obtížnosti 1 pro začátečníky vyrobený ze dřeva s velice kvalitním zpracováním. Vhodný pro psy i kočky zejména menších plemen jakéhokoli stáří. Posiluje trpělivost, zlepšuje motoriku a podporuje logické myšlení. Rozměry 15,5 x 15,5 cm, výška 3 cm s protiskluznými prvky na spodní straně hlavolamu.

kliknutím zvětšíte
Hlavolam SUDOKU SMALL BASIC - My Intelligent Pets - obtížnost 1
 • Hlavolam SUDOKU SMALL BASIC - My Intelligent Pets - obtížnost 1
 • Hlavolam SUDOKU SMALL BASIC - My Intelligent Pets - obtížnost 1
 • Hlavolam SUDOKU SMALL BASIC - My Intelligent Pets - obtížnost 1
 • Hlavolam SUDOKU SMALL BASIC - My Intelligent Pets - obtížnost 1
638,- Kč527,- CZK bez DPHks
Kód:HLA-MID-1-1
Výrobce:My Intelligent Pets
Dostupnost:skladem

Hlavolam SUDOKU SMALL BASIC - My Intelligent Dogs 

 

Úroveň náročnosti: Obtížnost 1
Vhodné pro: malá plemena, pro psy i kočky
Vhodný věk psa: štěně, dospělý, senior
Princip hlavolamu: posuvné činnosti
Materiál: dřevo, velice kvalitní zpracování
Trénink: posiluje trpělivost, zlepšuje motoriku a podporuje logické myšlení
Velikost: 15,5 x 15,5 cm, výška 3 cm s protiskluznými prvky na spodní straně

 

Hlavolam pro malá plemena psů a pro kočky Pets Sudoku SMALL Basic od rakouské značky My Intelligent Pets je inovativní interaktivní hračka pro domácí mazlíčky, která vám je pomůže zabavit je zcela novým způsobem. Tato verze Sudoku má nízký stupeň obtížnosti a je určena pro začínající kočičí a psí řešitele. S tímto hlavolamem podporujete přirozené instinkty zvědavosti a čichu vašich domácích mazlíčků. Tento typ hry významně přispívá k tomu, aby měli smysluplnou aktivitu, která zvyšuje jejich inteligenci. Posiluje vztah mezi domácím mazlíčkem a majitelem a odstraňuje mnoho problémů s chováním. Nalezené dobroty poslouží jako motivace a posléze jako odměna.

Na čtvercové hrací desce jsou 4 úkryty, které jsou zakryty třemi posuvnými dřevěnými destičkami. Do každého úkrytu schováte před začátkem hry nějakou dobrotu a úkolem pejska či kočky je destičky posouvat pomocí tlapek, protože jedině tak se dostanou k ukrytým pamlskům. V každé posuvné destičce je otvor, díky kterému mají možnost dobrotu rychle ucítit, což zvyšuje jejich motivaci ke hře s hlavolamem.

 

JAK SI HRÁT?

 1. Umístěte hlavolam tam, kde Vaše kočka obvykle jí a dejte jí čas. Kočky rády zkoumají nové věci několikrát, než se rozhodnou, zda s nimi chtějí trávit čas. Pejskovi můžete dát hlavolam kamkoli.
 2. Před zraky domácího mazlíčka skryjte dobrůtky do prohlubní pod posuvnými dlaždicemi.
 3. Pusťte psa či kočku k hlavolamu a nechte je, aby si chvilku lámali hlavu, co si mají s touhle novotou počít. Pravděpodobně budou tlapkami zkoušet, co hlavolam dělá a přes otvory v destičkách ucítí lákavou odměnu. Povzbuďte je, aby našli pamlsky, pohybem dlaždic. Ukažte jim, že po posunutí destičky se dostanou ke své odměně.
 4. Chvalte je pokaždé, když posunou dlaždici a najdou dobrotu. 
 5. Buďte trpěliví a pokud se jim samotným nedaří, s hlavolamem jim pomáhejte, aby netratili zájem a nebyli frustrováni neúspěchem.
 6. Pokud už hlavolam bez problémů zvládají, můžete zvýšit náročnost tím, že pamlsek ukryjete jen do menšího počtu úkrytů. Než se dostanou k dobrotě, budou musit vynaložit větší úsilí a značnou dávku trpělivosti.

 

TIPY PRO HRU:

 • Do hlavolamu používejte pouze suché pamlsky, které padnou do prohlubní.
 • Nechte domácí mazlíčky koukat, když dobroty do hlavolamu ukrýváte. Povzbudíte tak jejich zájem o hru.
 • Do otvorů můžete dát několik kapek šanty kočičí nebo kozlíku lékařského, abyste stimulovali zájem vaší kočky o hru.

 

VŽDY NA HRU DOHLÍŽEJTE:

Hrajte si vždy společně se psem či kočkou a pečlivě je sledujte. Pokud se ukáže, že chtějí hlavolam žvýkat, usměrněte jejich chování. Začněte s hrou co nejrychleji znovu a upoutejte jejich pozornost opět pomocí pamlsků.

PÉČE O HLAVOLAM:

Čistěte vlhkým hadříkem a nepoužívejte abrazivní čisticí prostředky. Vždy nechte dostatečně oschnout.

MATERIÁL:

Sudoku je vyrobeno z certifikovaného dřeva opatřeného nátěrem na vodní bázi, který není škodlivý pro zvířata ani lidi. Udržujte hlavolam co nejvíce v suchu, abyste předešli naboptnání jednotlivých dřevěných částí.

My Intelligent Pets je rakouská společnost, jejichž výrobky jsou chráněny mezinárodním patentem a ochrannou známkou.

Upozornění: Zvířátka nenechávejte nikdy hrát hlavolam o samotě a pokud by začaly některou součástku nebo samotný hlavolam kousat nebo jinak ničit, hru ukončete. Pravidelně kontrolujte neporušenost hlavolamu a jeho součástek (např. třísky), abyste zamezili případnému zranění. Není určeno jako hračka pro děti.

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam