Hlavolam Dog Activity - PUSH AWAY - disk s kuželkami - obtížnost 2

Hlavolam pro středně pokročilé řešitele obtížnosti č.2 vyrobený z plastu. Vhodný pro malá a střední plemena jakéhokoli stáří. Principem hlavolamu jsou vyklápěcí a posuvné činnosti. Tento hlavolam pomáhá ke zlepšení motoriky. Rozměry ovál 25 x17 cm.

kliknutím zvětšíte
Hlavolam Dog Activity - PUSH AWAY - disk s kuželkami - obtížnost 2
  • Hlavolam Dog Activity - PUSH AWAY - disk s kuželkami - obtížnost 2
  • Hlavolam Dog Activity - PUSH AWAY - disk s kuželkami - obtížnost 2
  • Hlavolam Dog Activity - PUSH AWAY - disk s kuželkami - obtížnost 2
189,- Kč156,- CZK bez DPHks
Kód:HLA-DOA-12
Výrobce:Dog Activity
Dostupnost:skladem

Hlavolam Dog Activity - PUSH AWAY - disk s kuželkami

 

Úroveň náročnosti: obtížnost 2 - střední
Vhodné pro: malá, střední plemena
Vhodný věk psa: štěně, dospělý, senior
Princip hlavolamu: vyklápěcí a posuvné činnosti
Materiál: plast 
Trénink: zlepšuje motoriku
Velikost: 25 x 17 cm

Součástí balení je návod k tréninku.

 

Pamlskový hlavolam PUSH AWAY je určený pro chytré psí hlavičky, které už mají s řešením hlavolamů nějaké zkušenosti. Na oválné základní desce o rozměrech 25 x 17 cm jsou symetricky rozmístěny čtyři otvory. Dva prostřední se zakrývají pohyblivými plastovými křídly, dva otvory po stranách se zakrývají plastovými kuželkami. Umístěte do otvorů pár pamlsků nebo granulek, které má Váš pejsek rád. Aby se k nim dostal, musí nejprve čumákem nebo packami odstranit boční kuželky a pak odsunout posuvná křídla.

Na začátku tréninku bude pejsek asi potřebovat trochu Vaší pomoci. Vložte nejprve pamlsky jen do otvorů pod pohyblivými křídly a nezajišťujte je kuželkami. Ukažte mu, jak se k pamlskům dostat a projevte velkou radost, že se mu to podařilo. Až pejsek pochopí tento princip, můžete hru ztížit a posuvná křídla uzamknout ještě použitím postranních kuželek. 

 

STUPEŇ OBTÍŽNOSTI 2: Hry označené symbolem Level 2 jsou určené pro pejsky, kteří znají jednoduché dolování pamlsků z hraček a chcete jim nabídnout další výzvu. Pro akční a přemýšlivé pejsky je Level 2 vhodný i do začátku, obtížnost můžete snadno přizpůsobit umění svého parťáka.

SPOLEČNÁ HRA: Hlavolamy jsou koncipovány pro trénink přemýšlení Vašeho pejska. Kontrolujte jeho hru s hlavolamem a užívejte si společně s ním radost z jeho úspěchu. Nenechávejte ho s hlavolamem bez dozoru a dohlédněte, aby ho nežvýkal. Jakmile hru ukončíte, hlavolam opláchněte vodou a uschovejte. Bude připraven pro další společnou zábavu.

 

DOPORUČENÍ PRO ÚDRŽBU: Jednotlivé části by měly být pravidelně čištěny. Hlavolam je vhodný do myčky.       

UPOZORNĚNÍ: Po celou dobu práce s hlavolamem pejska kontrolujte a zabraňte případnému kousání do hlavolamu. Pamlsky nejsou součástí balení.

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam