Hlavolam Dog Activity - POKER BOX VARIO 1 32x17 cm - obtížnost 2

Hlavolam pro středně pokročilé řešitele obtížnosti č.2 vyrobený z plastu s protiskluznými nožičkami obsahující dva odlišné typy herních úloh. Vhodný pro střední a velká plemena jakéhokoli stáří. Principem hlavolamu jsou vyklápěcí činnosti. Posiluje trpělivost, logické myšlení a zlepšuje motoriku. Rozměry jsou 32 x17 cm.

kliknutím zvětšíte
Hlavolam Dog Activity - POKER BOX VARIO 1 32x17 cm - obtížnost 2
  • Hlavolam Dog Activity - POKER BOX VARIO 1 32x17 cm - obtížnost 2
  • Hlavolam Dog Activity - POKER BOX VARIO 1 32x17 cm - obtížnost 2
389,- Kč321,- CZK bez DPHks
Kód:HLA-DOA-10
Výrobce:Dog Activity
Dostupnost:skladem

Hlavolam Dog Activity - POKER BOX VARIO 1 32x17 cm

 

Úroveň náročnosti: obtížnost 2 - střední
Vhodné pro: střední, velká plemena
Vhodný věk psa: štěně, dospělý, senior
Princip hlavolamu: vyklápěcí činnosti
Materiál: plast na spodní části opatřený protiskluzovýni nožičkami.
Trénink: posiluje trpělivost, logické myšlení a zlepšuje motoriku
Velikost: 32 x 17 cm

 Součástí balení je návod k tréninku.

 

Hlavolam pro psy Poker Box VARIO 1 obsahuje hned dva odlišné typy herních úloh. Díky jeho jedinečné konstrukci můžete tento hlavolam v začátcích rozložit na jednotlivé díly a představovat je pejskovi postupně. Jakmile jednotlivé úlohy zvládne, můžete hlavolam zkompletovat a nechat ho vyřešit celý. Vzhledem ke střední obtížnosti vyžaduje od psa již jistou dávku soustředění a přemýšlení. 

Dvě herní krabičky jsou zasunuty na základní hrací desku. Každá krabička je dutá, takže do ní pohodlně ukryjete i větší pamlsky nebo klidně část obvyklé dávky granulí. Každá krabička obsahuje jiný typ úkolu, se kterým se musí váš chlupáč vypořádat. Krabičky je možné ze základní hrací desky vysunout úplně mimo hrací desku.

Před začátkem hry vložíte do otvorů atraktivní pamlsky a úkolem psa řešícího hlavolam je dostat se ke schovaným dobrotám. Jestli použije packy nebo čumák, záleží jen na něm.

 

HERNÍ POSTUP: 

1. Válec - vyklopení obsahu zmáčknutím pedálu packou

Vložte pamlsky do tubusu s vyklápěcím padálem. Na začátku ukažte vašemu pejkovi, že musí svojí packou zmačknout tento pedál z tubusu. Velice rychle pochopí, že po zmáčknutí se vysype jeho oblíbený pamlsek.

2. Krabička - odklopení vrchního poklopu posunutím páčky

Poklop této krabičky pes otevře jemným odklopením páčky. Tím si zajistí přístup k ukrytým pamlskům. Pokud by dlouho tápal, pomozte mu a ukažte mu, kudy do toho.

Jakmile bude pes bez obtíží zvládat jednotlivé úlohy, můžete mu naplnit pamlsky celý hlavolam a nechat jej řešit všechny krabičky současně.

 

STUPEŇ OBTÍŽNOSTI 2: Hry označené symbolem Level 2 jsou určené pro pejsky, kteří znají jednoduché dolování pamlsků z hraček a chcete jim nabídnout další výzvu. Pro akční a přemýšlivé pejsky je Level 2 vhodný i do začátku, obtížnost můžete snadno přizpůsobit umění svého parťáka.

SPOLEČNÁ HRA: Hlavolamy jsou koncipovány pro trénink přemýšlení Vašeho pejska. Kontrolujte jeho hru s hlavolamem a užívejte si společně s ním radost z jeho úspěchu. Nenechávejte ho s hlavolamem bez dozoru a dohlédněte, aby ho nežvýkal. Jakmile hru ukončíte, hlavolam opláchněte vodou a uschovejte. Bude připraven pro další společnou zábavu.

 

DOPORUČENÍ PRO ÚDRŽBU: Jednotlivé části by měly být pravidelně čištěny. Hlavolam je vhodný do myčky.       

UPOZORNĚNÍ: Po celou dobu práce s hlavolamem pejska kontrolujte a zabraňte případnému kousání do hlavolamu. Pamlsky nejsou součástí balení.

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam