Hlavolam Dog Activity - FLIP BONE 32 x 18 cm - obtížnost 1

Hlavolam FLIP BONE je interaktivní pamlskový hlavolam z plastu s protiskluznými nožičkami určený pro chytré psí hlavičky, které s řešením hlavolamů teprve začínají – obtížnost 1. Vhodný pro malá a střední plemena jakéhokoli věku. Principem hlavolamu jsou vyklápěcí a posuvné činnosti. Posiluje trpělivost a zlepšuje motoriku. Rozměry 32 x 18 cm

kliknutím zvětšíte
Hlavolam Dog Activity - FLIP BONE 32 x 18 cm - obtížnost 1
  • Hlavolam Dog Activity - FLIP BONE 32 x 18 cm - obtížnost 1
  • Hlavolam Dog Activity - FLIP BONE 32 x 18 cm - obtížnost 1
  • Hlavolam Dog Activity - FLIP BONE 32 x 18 cm - obtížnost 1
  • Hlavolam Dog Activity - FLIP BONE 32 x 18 cm - obtížnost 1
199,- Kč164,- CZK bez DPHks
Kód:HLA-DOA-14
Výrobce:Dog Activity
Dostupnost:skladem

Hlavolam Dog Activity - FLIP BONE 32 x 18 cm

 

Úroveň náročnosti: obtížnost 1 - začátečník
Vhodné pro: malá a střední plemena
Vhodný věk psa: štěně, dospělý, senior
Princip hlavolamu: posuvné a vyklápěcí činnosti
Materiál: plast na spodní části opatřený protiskluzovýni nožičkami.
Trénink: posiluje trpělivost a zlepšuje motoriku
Velikost: 32 x 18 cm

 Součástí balení je návod k tréninku včetně tipů a triků

Pamlskový hlavolam FLIP BONE pro pejsky začátečníky je skvělou pomůckou pro společnou zábavu psa a jeho páníčka. Na základní desce ve tvaru kosti o rozměrech 32 x 18 cm jsou rozmístěny otvory pro ukrytí pamlsků. Ty je možné zakrýt posuvnými kolečky. Hru můžete dále ztížit umístěním kužele, který blokuje pohyb koleček.

HERNÍ POSTUP: 

1. Posuvná kolečka - nejprve naplňte otvory v základní hrací desce pamlsky a posuvnými kolečky je zakryjte jen do poloviny. Pobídněte vašeho pejska ke hře s hlavolamem. Pes se bude snažit dostat pamlsky ven. Pokud by mu řešení dělalo potíže, buďte mu nápomocni a ukažte mu, jak se dá s posuvnými kolečky pohybovat. Toto cvičení opakujte tak dlouho, dokud pes jasně nepochopí, jak s nimi pracovat. Otvory s pamlsky postupně zakrývejte více a více, až se dostanete do bodu, kdy budou úplně zakryty posuvnými kolečky.

2. Kužely - do jednoho otvoru uprostřed základní hrací desky dejte pamlsek a zakryjte ho kuželem. Kužel zvedněte a pejskovi ukažte, že je pod ním jeho oblíbená dobrota. Pak pejska vybídněte ke hře. Kužel by měl pes zvednout nebo odstrčit tlapkou nebo čumákem. Opakujte tak dlouho, dokud pes nezíská v tomto cvičení jistotu.

3. Kombinace prvků

Jakmile se Váš pes bez problému orientuje ve hře, můžete zvýšit úroveň obtížnosti. Umístěte kužel mezi posuvníky a pamlsky ukryjte jak pod posuvníky tak pod kužel. Pes bude muset nejprve vyndat kužel a až poté bude moci začít pohybovat posuvníky.

 

STUPEŇ OBTÍŽNOSTI 1: Užasná varianta pro představení principu hlavolamů psím nováčkům. Tento hlavolam vzbudí v pejskovi zájem a připraví ho na obtížnější úkoly a výzvy.

 

Doporučení pro údržbu: Jednotlivé části by měly být pravidelně čištěny. Hlavolam je vhodný do myčky.       

UPOZORNĚNÍ: Po celou dobu práce s hlavolamem pejska kontrolujte a zabraňte případnému kousání do hlavolamu. Pamlsky nejsou součástí balení.

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam