Hlavolam BRICK - Nina Ottosson - obtížnost 2

Hlavolam střední obtížnosti č.2 vyrobený z velice odolného dřevoplastu (kompozit). Vhodný pro malá, střední i větší plemena jakéhokoli stáří. Posiluje trpělivost, zlepšuje motoriku a pomáhá proti hltání. Rozměry 31,5x21x4 cm. Osobně doporučují naši ambasadoři TEMI i BIRD.

kliknutím zvětšíte
Hlavolam BRICK - Nina Ottosson - obtížnost 2
  • Hlavolam BRICK - Nina Ottosson - obtížnost 2
  • Hlavolam BRICK - Nina Ottosson - obtížnost 2
  • Hlavolam BRICK - Nina Ottosson - obtížnost 2
  • Hlavolam BRICK - Nina Ottosson - obtížnost 2
519,- Kč429,- CZK bez DPHks
Kód:HLA-NiO-02
Výrobce:Nina Ottosson
Dostupnost:skladem

Pamlskový hlavolam BRICK - Nina Ottoson

 

"“Posunuj, převracej a otvírej, každou mňamku vyhledej!” Pojď do pamlskové výzvy, ukaž, že jsi pořádný koumák! Tenhle hlavolam není pro žádná ořezávatka, při jeho řešení se pořádně unavíš! Převracej kostky, posunuj bloky a otvírej přihrádky, páníček bude zírat. Hlavolam BRICK tě zabaví na dlouhé chvíle. Ať jsi russlík nebo australák, tuhle challenge prostě dáš!

Úroveň náročnosti: Obtížnost 2
Vhodné pro: malá, střední i větší plemena
Vhodný věk psa: štěně, dospělý, senior
Princip hlavolamu: posuvné, odklápěcí, vyklápěcí činnosti
Materiál: odolný kompozit - směs plastu a dřevěných vláken (dřevoplast)
Trénink: posiluje trpělivost, zlepšuje motoriku a pomáhá proti hltání
Velikost: 31,5 x 21 cm, výška 4 cm

 

 

Hlavolam BRICK od Niny Ottosson je jeden z nejnovějších a nejpokrokovějších hlavolamů pro pejsky. BRICK je nová výzva při každé hře! Zahání nudu, procvičuje mysl a rozvíjí trpělivost i motoriku psa. Hlavolamy snižují tendence k destruktivnímu chování. Je to zábava bez ohledu na věk, velikost nebo plemeno.


Odklápění, pátrání a posunování...
Hlavolam BRICK kombinuje 3 zábavné funkce pro hledání pamlsků. Kromě snadno otvíratelných přihrádek na pamlsky se pes musí naučit odstraňovat kostičky a posouvat s přihrádkami, což dělá z hlavolamu BRICK ještě větší výzvu pro vašeho chlupatého kámoše.


Jak na to?
Vyndejte z hlavolamu všechny bílé kostky a odsuňte červené posuvné šuplíčky. Schovejte lákavé pamlsky pod ně i pod bílé kostky. Nakonec vložte pamlsky i do odklápěcích částí. Podle zkušeností svého pejska nechte šuplíčky otevřené nebo zavřené. Bílé kostky přidávejte až už bude váš mazlíček v posouvání šuplíčků zběhlý. Stydlivkám ukažte, jak hlavolam funguje, spolupracujte a nechte pejska, aby se s vámi učil. Psi jsou chytřejší než si myslíte! Pokud pejsek ze začátku tápe, udělejte mu výzvu jednodušší.


Vzbuďte zvědavost!
Mentální stimulace je pro psa stejně důležitá, jako dostatek fyzického vyžití. Hlavolam BRICK je ideálním způsobem, jak vašeho pejska vyzvat k nové vzrušující hře a nalákat ho učit se dalším dovednostem. U bojácných a úzkostných psů hlavolamy posilují sebevědomí a pomáhají jim relaxovat příjemnou činností a předcházet tak výchovným problémům.


Obtížnost 2:
Hry označené symbolem Level (Obtížnost) 2 jsou určené pro pejsky, kteří znají jednoduché dolování pamlsků z hraček a chcete jim nabídnout další výzvu. Pro akční a přemýšlivé pejsky je Obtížnost 2 vhodná i do začátku, obtížnost můžete snadno přizpůsobit umění svého parťáka.


Letní tip = Zmrzlý hlavolam
Chcete udělat hlavolam ještě zajímavější nebo nabídnout pejskovi zábavné osvěžení? Naplňte otvory konzervou, masem nebo kouskem párku, zalijte přihrádku po okraj vodou a celý hlavolam dejte zmrznout. Tradá! Nový Level zábavy může začít.

Kouzlo společné zábavy...
Hlavolamy od Niny Ottosson jsou vyvinuty tak, aby stimulovaly mozek vašeho psa. Naučte svého psího parťáka, jak hlavolam řešit, hrajte si a bavte se společně. Napovídání, chválení a opakované doplňování dobrot posílí váš společný vztah. Po celou dobu hry mějte pejska pod dozorem a nenechte ho hračku kousat. Do příští hry hlavolam schovejte.

Rychle uklizeno!
Odstraňte z hlavolamu všechny volné části, umyjte ho ve vlažné mýdlové vodě a usušte. Znovu naplňte a další kolo zábavy může začít!

Proč jsou pamlskové hlavolamy od Niny Ottosson tak skvělé?
* zahání nudu a zabaví i hyperaktivní jedince
* omezují destruktivní chování a rozvíjí dovednosti vašeho psa
* stimulují k přemýšlení a soustředění, takže psa pozitivně unaví
* jsou zábavné pro všechny bez ohledu na plemeno a věk
* posilují vztah mezi páníčkem a psem
* jsou vyrobeny z bezpečných materiálů bez obsahu BPA, PVC a ftalátů
Hry je možné hrát se psem, kočkou, ale i s velkými papoušky, opičkami apod. Zahraniční zoologické zahrady využívají s velkou oblibou pamlskové hlavolamy pro krmení různých zvířat a udržují je tak v lepší psychické pohodě.

 

Výrobce: Nina Ottosson - světoznámá švédská návrhářka psích hlavolamů. Se svým nápadem přišla na trh již v roce 1990 a my ji považujeme za průkopnici těchto hraček pro psy. Hlavolamy mohou být nastaveny na různé úrovně složitosti, aby uspokojily všechna plemena psů všech věkových kategorií. Takže ať už máte doma "Forresta Gumpa" nebo "Alberta Einsteina", v naší nabídce máme hlavolam, který se hodí právě pro vašeho psa!

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam